Kontakt

Dersom du har spørsmål er de bare å ta kontakt med oss.

Besøksadresse:

Spectra Norge AS
Strandgaten 193
5004 BERGEN
post@spectra-norge.no

Postadresse:

Spectra Norge AS
Postboks 2002, NORDNES
5817 BERGEN

Hovedkontor

Erlend Ø. Husebø
Daglig leder
996 10 202
erlend@spectra-norge.no

Stine K. Eriksen
Markedskonsulent
916 14 087
stine@spectra-norge.no

Distriktselgere

Troms og Finnmark – deler av Nordland – Profesjonelt fyrverkeri

Marius Staulvik
412 21 387
marius@spectra-norge.no

Trøndelag – deler av Nordland

Tom Gjerstad
980 97 500
tom@spectra-norge.no

Vestland

Christoffer Holm
901 95 738
christoffer@spectra-norge.no

Rogaland

Thor Jåsund
901 15 078
thor@spectra-norge.no

Viken, Innlandet, Oslo

Kjetil Vigmostad
970 70 743
kjetil@spectra-norge.no

Har du spørsmål?

    Send oss e-post
    post@spectra-norge.no
    Ring oss
    55 57 34 50
    Besøk oss
    Strandgaten 193, 5004 Bergen