Vi jobber med ny nettside

Ny nettside blir lansert november - desember.



Besøksadresse:
Spectra Norge AS
Brygga 20
2317 HAMAR
post@spectra-norge.no

Postadresse:
Spectra Norge AS
Brygga 20
2317 HAMAR

Hovedkontor
Erlend Ø. Husebø
Daglig leder
996 10 202
erlend@spectra-norge.no

Stine K. Eriksen
Markedskonsulent
916 14 087
stine@spectra-norge.no

Distriktselgere
Deler av Finnmark og Troms
Marius Wikeland
93 47 90 00
wikeland@spectra-norge.no

Troms og Finnmark – deler av Nordland – Profesjonelt fyrverkeri
Marius Staulvik
412 21 387
marius@spectra-norge.no

Trøndelag – deler av Nordland
Tom Gjerstad
980 97 500
tom@spectra-norge.no

Møre og Romsdal, deler av Vestland
Lennart Hjelme
976 55 215
lennart@spectra-norge.no

Vestland
Christoffer Holm
901 95 738
christoffer@spectra-norge.no

Haugalandet
Kjell I. Bakken
992 94 797

Reidar Bligaard
982 18 125

Rogaland
Thor Jåsund
901 15 078
thor@spectra-norge.no

Agder og Telemark
Arnt Willy Nilsen
482 43 460
arnt.willy@spectra-norge.no

Kjetil Vigmostad
970 70 743
kjetil.v@spectra-norge.no

Viken, Innlandet, Oslo
Kjetil Vigmostad
970 70 743
kjetil@spectra-norge.no