Kontakt

Dersom du har spørsmål er de bare å ta kontakt med oss.

Besøksadresse:

Spectra Norge AS
Strandgaten 193
5004 BERGEN
post@spectra-norge.no

Postadresse:

Spectra Norge AS
Postboks 2002, NORDNES
5817 BERGEN

 

Hovedkontor

Jack Nilsen
Daglig leder
924 17 100
jack@spectra-norge.no

Erlend Ø. Husebø
Markeds- / logistikksjef
99 61 02 02
erlend@spectra-norge.no

Stine K. Eriksen
Markedskonsulent
55 57 34 50
stine@spectra-norge.no

 

Distriktselgere

Haugalandet

Reidar Bligaard/ Kjell Bakken
489 97 013/ 992 94 797
reidar@spectra-norge.no

 

Deler av Rogaland

Thor Jåsund
901 15 078
thor@spectra-norge.no

 

Oslo, Akershus, Oppland, Hedmark og Østfold

Kjetil Vigmostad
970 70 743
kjetil.v@spectra-norge.no

 

Deler av Nordland- deler av Nord-Trøndelag

Tom Gjerstad
980 97 500
tom@spectra-norge.no

Har du spørsmål?

Send oss e-post
post@spectra-norge.no
Ring oss
55 57 34 50
Besøk oss
Strandgaten 193, 5004 Bergen